Malmon Dessin

kamień budowlany • kamień ozdobny • łupek dachowy

O firmie

Malmon-Dessin to firma francuska która ma swoją siedzibę w historycznym miasteczku Lafrancaise położonym w Pirenejach Średnich w departamencie Tarn et Garonne.
Firma oferuje pokrycia dachowe z łupka naturalnego serpentynitu oraz ceramiki, jak również kamienie w postaci płytek, płyt, bruków i wyrobów użytkowych.

Łupek grafitowy oferowany przez firmę Malmon-Dessin pochodzi z Półwyspu Iberyjskiego i Francji, łupek w kolorach zielony i burgund i multikolor pochodzą z Ameryki Południowej ceramika dachowa jest rodzimej produkcji charakteryzująca się najwyższą jakością, bogatą kolorystyką i wzornictwem.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo piaskowiec, kamień który znajdzie zastosowanie w Waszym domu na elewacji ,schodach oraz elementach wykończeniowych budynku granit, trawertyn, marmur, kwarc,oraz kamienie które pochodzą z Iranu, Turcji, Indii, Pakistanu, Egiptu, Włoch, Portugali, Norwegi, Hiszpani, Brazyli.

Są oferowane w postaci płyt ,płytek podłogowych i elewacyjnych, wyrobów do wykończeń Waszych budynków na zewnątrz i wewnątrz Kamienie te znajdą również zastosowanie przy projektowaniu Waszego ogrodu, małej architektury, tarasu, chodników, podjazdów i parkingów. Na szczególną uwagę zasługują wanny, umywalki, zlewy, natryski wykonane z naturalnego kamienia.Dla Was firma Malmon - Dessin zrealizuje według indywidualnego projektu Waszą wymarzoną wannę, umywalkę czy zlew tak aby Wasz dom był niepowtarzalny....... aby stanowił dla Was oazę spokoju, piękna.......... aby przebywanie w nim było przyjemnością nie obowiązkiem.Oferujemy również

  • bruk kamienny i elewacyjny
  • płyty podłogowe, tarasowe kamienne
  • oraz różnego rodzaju blachy (tytanowe, miedziane, ołowiane, aluminiowe).
  • orynnowania dachowe
  • akcesoria dachowe: folie stopnie i ławy kominiarskie zabezpieczenia przeciwśniegowe haki bezpieczeństwa

Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych usług. Klientom naszej firmy służymy fachowym doradztwem przy wyborze produktów budowlanych. Dla osób zainteresowanych zakupem naszych produktów wykonujemy bezpłatnie kosztorys materiałowy. Towar nasz dostarczamy na terenie całej Europy w przeciągu 100 godzin od momentu zamówienia towaru Nie boimy się nietypowych zamówień.

Zapraszamy do współpracy

 

Copyright 2013

Realizacja: APISOFT Strony internetowe